Adapazarı Günlük Kiralık Ev

ApartSakarya, iyi eşyalarla döşenmiş günlük kiralık evler Adapazarı’nın en çok tercih edilen mahallelerinde. Bu güne kadar binlerce misafirimize yuva açtık. Bizi tercih etmelerinin bir kaç nedeni;

Adapazarı günlük kiralık evler güvenli

En iyi konumlarda en yeni günlük evler

Yeni döşenmiş günlük kiralık evlerimiz Adapazarı merkezi mahallelerinde

Adapazarı günlük kiralık evlerde koltuk

Evinizin konforundan daha rahat

Özenle donatılıp & tasarlanmış günlük evler rahatınız için düzenlenmiş önemli özel yaşam alanı

Adapazarı günlük kiralık ev fiyatları

En uygun fiyatlar

Diğer günük kiralık evlere göre, konforuyla %30-40 daha ekonomik günlük kiralık evler

Adapazarı günlük kiralık evlerde hizmet

Profesyonel hizmetler

Misafir desteği. Temizlik ve bakımı omotenashi ruhu ile yapar

Adapazarı günlük kiralık ev esnekliği

Esnek fiyat ve saatler

Esnek süre ve bağlantılı olarak esnek fiyatlı günlük kiralık evler

Adapazarı Günlük Kiralık Apartlar

Adapazarı günlük apartlar merkezde

Eğer tek başınıza ve dostunuzla seyahat ediyorsanız Adapazarı apartları en iyi tercih. Mini mutfağı, banyosu ve yatak odasının birarada olduğu tek odalar. Sakarya Merkezde konaklamanız için en iyi tercihler arasında. Adapazarı günlük kiralık apart fiyatları ₺100-150 arasıdadır.

Adapazarı 1+1 Günlük Kiralık Ev

Adapazarı günlü kiralık tek odalı evler

Eşyalarla döşenmiş bir oda salon evler küçük aile ve çiftler için en çok terchi edilen günlük kiralık evlerden. Adapazarı merkezi çevresinde çokça bulunan ev çeşidi. Şehir merkezinde olmasından dolayı ulaşımı kolay. Adapazarı 1+1 günlük kiralık evlerin fiyatları ₺120-150 arasındadır.

Adapazarı Günlük Kiralık 2+1 Evler

Adapazarı günlük kiralık evler 2+1

Eşyalarla donatılmış 2+1 günlük kiralık evler Adapazarı’nda en çok bulunan günlük kiralık evlerden. Aile ve dostları ile konaklamak isteyen ve kendine biraz daha fazla alan ve özel oda isteyenler için en çok tercih edilenlerden. Adapazarı 2+1 günlük kiralık ev fiyatları ₺150-200 arasında.

Adapazarı’nda nerede konaklamalı

Adapazarı merkez günlük kiralık evler

Adapazarı merkezde günlük kiralık evler

Adapazarı merkez şehrin en eski ve popüler konumlarından biridir. Beş köprü, Poyrazlar gölü, Çeşme meydanı, Çark mesire, Sakarya nehri önemli turizim noktaları. Kara ve demiryolu ulaşımı gelişmiş olan Adapazarı merkezde dünyada 4.cü türkiyedeki ilk deprem müzesi sahibidir. Balkanlardan gelen göçmenlerle kültürü geniş illerdendir. Bununla beraber yerel lezzetlieri zengindir. Popüler yemeklerden, ıslama köfte, ekmek kadayıfı meşhurdur. Kabak, mısır ve fındığyla meşhurdur. Adapazarı merkezde Çark caddesi, Donatım, Ankara caddesi ve Yeni Cami bilinen en önemli noktalardır. Adapazarı eşyalı günlük kiralık evler merkezde ve fiyatları ₺100-200 arasındadır.

Adapazarı Çark Caddesi Günlük Kiralık Evler

Adapazarı çark caddesi günlük kiralık evler

Çark mesire 19.yy’la dayanan tarihi ile Adapazarı’nın önemli eğlence noktası olmaya devam ediyor. Zeki Müren’nin de sahne aldığı çark mesire şimdi şehri merkezi ile bağlanan caddesine adını vermiş ve Çark caddesi olarak adlandırılır. Kent Park’ın karşında, Sakarya yüzme havuzu ve şimdi Millet Parkı ile sosyal yaşam alanının genişletilmiş haliyle Adapazarı şehrinin en güzel yaşam alanı olmuştur. Çark caddesi boylu boyuna Adapazarı merkezden başlayıp Serdivana kadar uzanır. Bu güzergah üzerinde Agora AVM ve Serdivan AVM en çok talep gören alışveriş merkezleridir. Çark caddesi üzerinde yüzlerce mağaza görebilirsiniz. Mobilyacılar çarşısı Serdivan istikametinde. Çark Caddesinin en önemli konumu Kafeler Sokağıdır. İstiklal caddesini andıran cadde üzerinde bir çok kafe ve restorana yol olur. Şerefiye cami arkasında olan Kafeler Sokağı hergün dopdoludur. Adapazarı Çark Caddesi günlük kiralık ev fiyatları ₺100-150 arasındadır.

Adapazarı’nda Konaklama

Sakarya şehrinin merkez ilçesi Adapazarı tarihi, kültür farklılığı ve dinamik genç kitlesi ile şehrin en canlı konumudur. Doğa güzellikleri, sanayisi ve Sakarya Üniversitesi ile turistleri, öğrecileri ve iş seyahati için gelenleri cezbeder.

Sakarya Adapazarı’nda yaşamak dinlendirici olmasıyla beraber kitlesi ile heyecanlı bir deneyim yaşatır. Adapazarı’nda günlük ev kiralamanızı kolaylaştırıyoruz. Şehrin genelinde kiralayabileceğiniz günlük evler ApartSakarya sayesinde konumu ve fiyatı ile en uygun yeri bulursunuz.

Ara!