Adapazarı günlük kiralık daire Sakarya merkezde. Şehir merkezinin tam kalbinde konaklayabileceğiniz evlerimiz güvenli, fiyatı uygun ve konforlu.

Günlük kiralık dairenin fiyatları gün içi 80₺-100₺ arasında değişmektedir. İstediğiniz konuma ve güne göre fiyatlar belirttiğimiz aralıkta değişir. Adapazarı günlük kiralık daire 1+1, 2+1 ve stüdyo daire 1+0 olarak kiralanmakta. Daireler konaklamak istediğiniz kişi veya aradığınız genişlikte ferah bir şekilde arunuza göre kiralanabilir.

Adapazarında günlük kiralık daireler

Sakarya şehrinin merkez ilçesi olan Adapazarında gezip dolaşabileceğiniz bir kaç yer var. Bunlardan biri şehrin meşhur olduğu 99 depreminden sonra oluşturulmuş Deprem müzesi ve Kent Park. Bu iki yer seyahat için gelen misafirlerimizin tercih edebileceği noktalardan bazıları. Yerel misafirlerin yakında sahip olacağı millet parkı da Kent Park bitişiğindeki eski stadyumun yerine yapılıyor yaklaşık 1000metrekare alana yapılacak bu park meyve bahçeleri odaklı peyzaj tasarımı olacak. Şimdi biz bu noktalara nasıl ulaşacağız diye soruyorsanız iştah içinde. Adapazarı günlük kiralık dairelerimiz bu bahsettiğimiz konumlara adımlar kadar yakın.

Günlük kiralık evlerimizin eşyaları hakkında merak ettiğiniz şeyleri de yakında burda tekrar düzenleme yaparak ileteceğim.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

Ara!