Günlük kiralık ev Sakarya şehrinin merkezinde Adapazar’ında. Ulaşımı ve konumu bakımımdan rahat olan günlük kiralık evlerimiz eşyalı ve kullanıma hazırdır. Kişisel temizlik ürünlerinden mutfak gereçlerine kadar konforunuz için hazırlanmış bu günlük evler Adapazarı çark caddesinde.

Sakarya günlük kiralık evlerin çeşitliliğinden dolayı ihtiyaç duyabileceğiniz büyüklükte evlerimiz var. 2+1 ve 1+1 daireler küçük ve orta büyüklükte aileleri rahat bir şekilde barındırır. 1+0 günlük kiralık ev Sakarya ise çift kişilik ve tek gecelik konaklamak isteyen misafirlerimiz için idealdir.

Günlük kiralık evlerimiz Sakarya’da

Diler bir gece veya bir kaç saat, dilerseniz bir hafta ve uzun süre kiralayabileceğiniz günlük kiralık evlerimiz uygun fiyatlar sunar. Saatlik kiralamak istediğiniz evlerimiz Sakarya merkezde ve Serdivan Mavi durak yakınlarında. Ulaşımı çok kolay olan bu günlük kiralık evlerimizin diğer bir avantajı restoran ve kafelerin yanında olması. Sakarya merkez ve Serdivan Kafe sokakları ile meşhurdur. Sakarya şehrinde Sapanca ilçesi ve diğer ilçelerde dinlenmek ve huzur bulmak için talep görür. Bu nedenle eğelenece noktasında kafe ve restoran Sapanxa ilçesinde ise at biniciliği, kayak, kano ve atv turları popüler aktivitelerin bazıları. Bunu yanında Karasu, Cebeci, Kefken yaz aylarında serinlemek için tatil konumlarından en önde gelenler.

Günlük veya tek gecelik konaklamak isteyen konuklar için fiyatlar 80₺-100₺ ile başlar ve 150₺ ye kadar değişiklik gösterir. Bu değişikliğin nedeni de konaklamak istediğiniz gün, kalacak günlük ev tercihiniz ve günlük evin konumu etkiler. Haftasonu ve hafta içi günlük kiralık evlerin fiyatları farklılık gösterir. Hafta sonları 150₺‘dan daha ucuz günlük kiralık ev bulmak şans olur. Günlük kiralık ev Sakarya şehirde en güzel daireleri en uygun fiyata sunar. Daha önce günlük ev kiralamışsanız bu daireleri farklarını görmüşsünüzdür.

Günlük kiralık evler Sakarya’da

Serdivan günlük kiralık evler Sakarya ilinin en popüler ilçesinden biri. Bu popülerliği Sakarya üniversitesine borçlu. Bir çok öğrenci ve akademisyenlerin bulunduğu bu ilçe son zamanlarda daha da kalabalıklaşmış ve aktivitelerin merkezi haline gelmiştir. Mavi durak bu konmalardan biri. Mavi durakta kafe ve restoranların sayısı oldukça yüksek ve insanlar kafelerde zaman geçirmekten belli ki çok memnun. Serdivanın diğer popüler noktalarından bir de Serdivan AVM. Alışveriş merkezi hala popüler ve insanların uğrak yeri. Bowling, kafe ve mağazalar yerel halka ve ziyaretçilerine yıllardan beri hizmet vermekte. Günlük kiralık ev Sakarya hem mavi durağa hem de Serdivan Avm’ye yakın. Bu da konaklamanızın diğer bir ulaşım avantajı.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

Ara!