Mavi Durak Günlük Apart

05366210502

Mavi Durak günlük apart Sakaryanın Serdivan ilçesinde şehrin en dinamik noktasında. Sakarya Üniversitesi kampüsü yanında apart kiralamak istiyorsanız size uygun bütçelerde günlük kiralık apartlar sunuyoruz. Mavi duraktaki mekanlarda ihtiyacınız olabilecek her şey var. Her eşya için bir yer var ve her eşya yerli yerinde. Daha rahat, daha konforlu ve daha işlevsel günlük kiralık apartlar.

Serdivan günlük apart
Mavi Durak Günlük Apart

Sakarya Adapazarı şehir merkezine mavi durak yaklaşık 10 dakika sürüş mesafesinde. Ulaşımı toplu taşıma araçlarıyla ucuza ve kolaya yapılabilen bu yolculuk hızlı bir şekilde tamamlanabilir. Taksi ile 5 dakikada ulaşabilirsiniz. Serdivan Mavi durak günlük apartlardan Sakarya üniversitesi kampüsüne doğru yol aldığınızda Sapancanın eşsiz manzarasını görebilirsiniz. Sapanca gölüne bir kuşbakışı ile bakabileceğiniz ve manzarasında sonsuzluğu yakalayabilirsiniz. Güneşin batışıyla beraber Sapanca tepelerine örtülen karanlık örtüyü anı anına takip edebilir, göle çarpan renklerle hayat bulan manzarayı izleyebilirsiniz.

Mavi durakta günlük apart fiyatları kaç para?

Mavi durak günlük apart evler ucuz fiyatlara kiralanabilir. Serdivan mavi durak günlük apart fiyatları 80 liradan gecesi kiralanıyor. Hafta sonu ve hafta içi fiyatları değişiklik gösterir bu nedenle önceden sizi uyarmamızın faydalı olacağını düşünüyoruz. Mavi durak günlük apartlar kiş sayısına göre fiyat değişikliği yapamaz çünkü iki kişiden fazla misafir almak diğer apartlarda konaklayan misafirleri rahatsız edebilir. Her misafirin konforunu düşündüğümüz için bu dairelerin ses seviyesini kontrol ediyoruz. 4-5 arkadaşın bir araya gelip oturduğu bir ortamda bazan seslerinin seviyesini kontrol etmekte zorlanır ve bir yarış başlıyor. Bu tür kalabalıklara maalesef yer ayırmıyoruz.

Serdivan günlük apartlar
Sakarya Serdivan Günlük Apartlar

Kalabalık grupları gürültü olmasın siz ve komşularınız rahatsız olmasın diye kabul edemiyoruz.

Sakarya merkezden bindiğiniz Kırmızı dolmuşlar veya kampüs dolmuşları sizi Serdivan belediyesinden Mavi durağa ulaştırır. Kampüs gidecek dolmuşlar ordan kampüs dolmuşları sizi Sakarya kampüsünün içine kadar götürür. Serdivan mavi durak günlük apartlara da bu dolmuşlar vasıtasıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

Ara!