Sakarya günlük ev Adapazarı merkez ilçesinde güzel tasarlanmış şehrin en kalabalık noktalarına adımlar yakınlıktatır. Çark caddesi ve alışveriş noktaları bunlara en iyi örneklerden biri. Kafeler sokağı zaman geçirmek için iyi bir nokta olabilir. Eğer kafelerde takılmak sizin aradığınız tarzda bir deneyim değilse eğer Kent Park dolaşmak ve huzur bulmak belki biraz da spor yapmak için ideal.

Sakarya Altınova son zamanlarda daha da popülerleşmeye başladı. Anlaşılan buraya yapılan yatırımlar boşa değil. Toptancı mağazaları ve belli başlı restoran ve kafeler burada konumlanmıştır. Son zamanlarda yerel halk kahvaltı için bu kafeleri tercih ediyor. Sakarya günlük evlerimizde kahvaltı yapmak yerine güzel bir kafede kahvaltının sizin için hazırlanmasını istiyorsanız Altınova sizin yeriniz. Serdivan ile Adapazarı merkezini birbirine bağlayan düğümdedir, Altınova. Toyota diş hastanesi de burda bilinen en popüler hastane.

Sakarya kiralık günlük evler

Altınovadan aşağı doğru indiğinizde Sakarya şehrinin bilinen en genç ve dinamik konumu ve genellikle zengin bilinen villalarının olduğu yer, Serdivan. Üniversitenin ve Sapanca gölünün can verdiği ve manzaralarıyla nefes kesen Serdivan tepeleri konaklamak için en güzel noktalardan biri. Serdivan gece hayatının diğer yakın ilçelere göre en geç süren noktası. Kafe ve restoranları ile başdöndürür. Son iki-üç yılda büyük bir hızla gelişim gösteren Serdivan genç insanların en uğrak noktası. Bu da kafelerin artışına neden olmuştur. Serdivanda Konak hastanesi ve Devlet Diş hastanesi yanyanadır. Mavi Durakta bulunan bu hastaneler yine yeni yapılanmalardan bazıları. Serdivan günlük kiralık evler Mavi Durakta ve Serdivan merkezde olmasından dolayı bu noktalara her zaman çok yakınsınız. Sakarya üniversitesine yakın Serdivan günlük kiralık evler yine en çok tercih edilenler arasında.

Sapanca Kırkpınar da baharın veya kışın gelmesi ile Sakarya ilçeleri arasında en çok tercih edilen konaklama noktalarından bir diğeri. Sapanca günlük kiralık evler aile ve grupların kalabileceği rahat ve geniş mekanlardır. Genelde bir kaç kişi ile konaklamak isteyenler veya orta ve uzun süreli konaklamalarda Sakarya günlük ev tercihlerinden Sapanca ilçesi talep görür.

Sakarya günlük ev fiyatları aşağında belirttiğimiz şekildedir.

Haftaİçi Fiyatları

2 saate kadar 80₺

6 saate kadar 100₺

Gece konaklama 120-150₺

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

Ara!