Sakarya günlük kiralık dairelerimiz Adapazarı, Serdivan ve Sapanca olmak üzere üç büyük ilçede misafirlerine kapı açar. Günlük kiralık daireler 1+1, 2+1 ve stüdyo daire ile şehrin en canlı noktalarında.

Sakarya günlük kiralık ev ulaşım noktasında size en büyük kolaylığı yaparak, şehir merkezlerinde, kafe ve restoranlara yakın bununyanında ilçe otogarlarına da adımlar uzaklıkta. Adapazarı çark caddesinde kiralayabileceğiniz günlük kiralık evlerimiz Kafeler sokağına yakın olmasından dolayı aktivasyon ve etkinliklere adımlar kadar yakınsınız. Sakarya Kent Park ve Agora Avm de yine çok yakın. Dilerseniz gezi, dilerseniz alışveriş hepsi size çöm yakın.

Sakarya’da konaklamanız için kiralanan günlük evlerin bir diğer özelliği de geniş yaşama alanları ve bununla beraber gelen dayalı döşeli mekanlar. 2+1 günlük evleri daha çok aile ve gruplar veya çalışanlar için idealdir. Mutfağıyla dilediğiniz yemeği pişirip mutfak araç gereçleri ile sevdiklerinize güzel yemek sunabilirsiniz.

Sakarya günlük kiralık daire fiyatları için bilgi ve daha çok detay isterseniz veya konum hakkında öğrenmek istediğiniz şeyleri bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

Ara!