Sakarya günlük kiralık ev diler kısa bir süre dilerseniz uzun bir zaman periyodu için kiralayabileceğiniz huzur veren ve rahat için tasarlanmış günlük kiralık evlerimizdir.

Sakarya’nın en işlek noktalarında konumlanmış olan günlük evlerimizin ulaşımı kolaydır. Şehrin en önemli eğlence noktaları, iş merkezleri, üniversite ve alışveriş merkezlerinin hemen yanında. Serdivan AVM, Sakarya Üniversitesi ve Hilmi Kayın iş merkezleri bunlardan sadece birkaçı.

Sakarya günlük kiralık ev konaklama deneyimlerini anlamlandırmak için tasarlanmıştır. Geniş yaşam alanları ve olanakları ile evler rahat için düzenlenmiştir. Günlük ev mutfaklı ve tüm mutfak ekipmanları ile lezzetli yemekler hazırlamak için hazırdır. Yaklaşan bahar ve yaz ayları için mangalı dahi bulabilirsiniz.

Devamlı titizlikle işlerini yapan personelimiz, omotenashi ruhu ile günlük evi hazırlarlar. Her konaklamanızın huzur vermesini isteriz ve bunun sürekliliği için gayret gösteririz. Biz tüm hazırlıkları yaptık ve evleri hazırladık. İyi konaklamalar.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

Ara!