Sakarya günlük kiralık demek Sakarya’da kiralayabileceğiniz ikinci bir yuva demek. Kuzey Marmara’nın popüler tatil yöresinden en önemlisi Sakarya’da ikinci bir eviniz var! Sakarya günlük kiralık şehrin tam kalbindeki işlevsel konumuyla konuklarına keyifli bir konaklama imkanı sağlar.

Sakarya genelinde bir Çark caddesi ve Serdivan Mavi Durak bir tek şey ile meşhurdur; restoranlar&kafeler. Tarihi mekanlara ve alışveriş merkezlerine (Serdivan Avm ve Agora Avm) yürüme mesafesindeki Sakarya günlük kiralık kafeler sokağının hemen yanındadır, hem Serdivan hem de Adapeazarı. İlçe otogarları beş dakika mesafede olup, oldukça kolay ve rahat ulaşım sağlar.

Sakarya günlük kiralık apart evlerimiz 25 suit odalı olup, bazıları 2+1 genişliğinde dairelerdir. Bir çok kişiyi aynı anda misafir edebilecek kapasitededir. 1+1, 2+1 seçenekleriyle geniş aile ve gruplara konaklama imkanı sunan odalarımızın her birinde banyo, mutfak, oturma alanı, yemek ve çalışma masası, led tv, klima ve ücretsiz wi-fi erişimi bulunmaktadır. Bunuın yanında çamaşır makinası, ütü ve mutfak ekipmanları da rahatınız için tasarlanmıştır. Kısa veya uzun süre kiralamalarda rahat edebileceğiniz günlük kiralık evler.

Sakarya’da günlük kiralık evler

Ev konforunu yaşatan geniş evlerimiz bunların haricinde buzdolabı, su ısıtıcısı, mikrodalga fırın gibi mutfak gereçleriyle donatılmış olup, açık alanda kahvaltı yapma alanına da sahiptir.

Her an oda temizleme hizmeti veren Sakarya günlük kiralık, omotenashi etiğiyle çalışır. Konaklamanızın huzurlu ve kolay olması için mekanlar tasarlarız. Şehrin en önemli noktalarında, ulaşımı kolay ve rahat günlük kiralık evler kiralarız.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

Ara!