Öne çıkan

Sakarya Günlük Kiralık Ev

Sakarya günlük kiralık ev diler kısa bir süre dilerseniz uzun bir zaman periyodu için kiralayabileceğiniz huzur veren ve rahat için tasarlanmış günlük kiralık evlerimizdir.

Sakarya’nın en işlek noktalarında konumlanmış olan günlük evlerimizin ulaşımı kolaydır. Şehrin en önemli eğlence noktaları, iş merkezleri, üniversite ve alışveriş merkezlerinin hemen yanında. Serdivan AVM, Sakarya Üniversitesi ve Hilmi Kayın iş merkezleri bunlardan sadece birkaçı.

Sakarya günlük kiralık ev konaklama deneyimlerini anlamlandırmak için tasarlanmıştır. Geniş yaşam alanları ve olanakları ile evler rahat için düzenlenmiştir. Günlük ev mutfaklı ve tüm mutfak ekipmanları ile lezzetli yemekler hazırlamak için hazırdır. Yaklaşan bahar ve yaz ayları için mangalı dahi bulabilirsiniz.

Devamlı titizlikle işlerini yapan personelimiz, omotenashi ruhu ile günlük evi hazırlarlar. Her konaklamanızın huzur vermesini isteriz ve bunun sürekliliği için gayret gösteririz. Biz tüm hazırlıkları yaptık ve evleri hazırladık. İyi konaklamalar.

Serdivan Günlük Kiralık EvSakarya Serdivan Günlük Kiralık EvSerdivan günlük kiralık evi görüntüle

Sakarya Merkez Günlük Apart

Açıklama & Özellikleri


Bu güzel eşyalarla döşenmiş apart Sakarya merkezde çark caddesinde günlük, haftalık veya uzun sürelik kiralanmaya hazır.

Ana Özellikleri

 • Konaklamanıza özel döşenmiş eşyalar
 • Tüm mutfak ekipmanları
 • Rahat yatak, havlu ve nevresimler
 • Geniş Ekran HDTV ve Ücretsiz Hızlı WiFi
 • Çamaşır makinası
 • Kombi ile ısınır

Servis&Destek

 • Bakım/Onarım
 • Çamaşır hizmeti

Bina

 • 24 Saat kapıcı

Konum & Etkinlik

Bu güzel döşenmiş günlük kiralık apart Sakarya merkezde şehrin en yoğun noktasında. Ulaşımı çok kolay ve şehrin her noktasından buraya toplu taşıma araçları ile ulaşabilirsiniz. Çark caddesinde, kafeler sokağında olmasında dolayı tüm kafe ve restoranlar burada, adımlar kadar yakında. Kent Park, Kent Meydanı ve yeni hizmete giren millet parkı çok yakın. Şehir kütüphanesi, Deprem müzesi kültür meraklıları için popüler ziyaret noktaları.

Sakarya Günlük Apart

Saatlik Kiralık Apart
80/ 2 Saate Kadar

Sakarya Günlük Apart

Günlük Kiralık Apart
100/Günlük

  Adapazarı Serdivan günlük kiralık ev

  QueenBed
  Linen
  Shower
  Ucuz

  Serdivan Günlük Kiralık Ev

  Günlük Kiralık Ev
  99/Gece
  • Merkezde
  • Full Mutfak
  • Rahat Yatak, Nevresim ve Havlular
  • Geniş Ekran HDTV, WiFi
  • Çamaşır Makinasi

  Sakarya Pansiyon Merkezde

  Sakarya Günlük Kiralık
  Pansiyon Merkezde

  📞 05366210502

   

  Sakarya günlük kiralık pansiyon merkezde fiyatları 80 liradan başlıyor. Eşyalı kiralık günlük evler ve pansiyonlar konaklamanız için iyi alternatiflerden bazıları. Sakarya merkez pansiyonları Çark caddesinde ulaşımı kolay noktalarda.

  Toplu taşıma araçları ilçe otogarı, Kent meydanı, Orta garaj ve Otogara yakın ulaşım alternatifleriyle zaman kaybetmeden ulaşım. 

  Sakarya Günlük Pansiyon

  Günlük Kiralık Ev
  100/Gece
  • 1+1 daire
  • Eşyalı
  • WiFi

  Adapazarı günlük kiralık daire

  Adapazarı günlük kiralık daire Sakarya merkezde. Şehir merkezinin tam kalbinde konaklayabileceğiniz evlerimiz güvenli, fiyatı uygun ve konforlu.

  Günlük kiralık dairenin fiyatları gün içi 80₺-100₺ arasında değişmektedir. İstediğiniz konuma ve güne göre fiyatlar belirttiğimiz aralıkta değişir. Adapazarı günlük kiralık daire 1+1, 2+1 ve stüdyo daire 1+0 olarak kiralanmakta. Daireler konaklamak istediğiniz kişi veya aradığınız genişlikte ferah bir şekilde arunuza göre kiralanabilir.

  Adapazarında günlük kiralık daireler

  Sakarya şehrinin merkez ilçesi olan Adapazarında gezip dolaşabileceğiniz bir kaç yer var. Bunlardan biri şehrin meşhur olduğu 99 depreminden sonra oluşturulmuş Deprem müzesi ve Kent Park. Bu iki yer seyahat için gelen misafirlerimizin tercih edebileceği noktalardan bazıları. Yerel misafirlerin yakında sahip olacağı millet parkı da Kent Park bitişiğindeki eski stadyumun yerine yapılıyor yaklaşık 1000metrekare alana yapılacak bu park meyve bahçeleri odaklı peyzaj tasarımı olacak. Şimdi biz bu noktalara nasıl ulaşacağız diye soruyorsanız iştah içinde. Adapazarı günlük kiralık dairelerimiz bu bahsettiğimiz konumlara adımlar kadar yakın.

  Günlük kiralık evlerimizin eşyaları hakkında merak ettiğiniz şeyleri de yakında burda tekrar düzenleme yaparak ileteceğim.

  Günlük kiralık ev Sakarya

  Günlük kiralık ev Sakarya şehrinin merkezinde Adapazar’ında. Ulaşımı ve konumu bakımımdan rahat olan günlük kiralık evlerimiz eşyalı ve kullanıma hazırdır. Kişisel temizlik ürünlerinden mutfak gereçlerine kadar konforunuz için hazırlanmış bu günlük evler Adapazarı çark caddesinde.

  Sakarya günlük kiralık evlerin çeşitliliğinden dolayı ihtiyaç duyabileceğiniz büyüklükte evlerimiz var. 2+1 ve 1+1 daireler küçük ve orta büyüklükte aileleri rahat bir şekilde barındırır. 1+0 günlük kiralık ev Sakarya ise çift kişilik ve tek gecelik konaklamak isteyen misafirlerimiz için idealdir.

  Günlük kiralık evlerimiz Sakarya’da

  Diler bir gece veya bir kaç saat, dilerseniz bir hafta ve uzun süre kiralayabileceğiniz günlük kiralık evlerimiz uygun fiyatlar sunar. Saatlik kiralamak istediğiniz evlerimiz Sakarya merkezde ve Serdivan Mavi durak yakınlarında. Ulaşımı çok kolay olan bu günlük kiralık evlerimizin diğer bir avantajı restoran ve kafelerin yanında olması. Sakarya merkez ve Serdivan Kafe sokakları ile meşhurdur. Sakarya şehrinde Sapanca ilçesi ve diğer ilçelerde dinlenmek ve huzur bulmak için talep görür. Bu nedenle eğelenece noktasında kafe ve restoran Sapanxa ilçesinde ise at biniciliği, kayak, kano ve atv turları popüler aktivitelerin bazıları. Bunu yanında Karasu, Cebeci, Kefken yaz aylarında serinlemek için tatil konumlarından en önde gelenler.

  Günlük veya tek gecelik konaklamak isteyen konuklar için fiyatlar 80₺-100₺ ile başlar ve 150₺ ye kadar değişiklik gösterir. Bu değişikliğin nedeni de konaklamak istediğiniz gün, kalacak günlük ev tercihiniz ve günlük evin konumu etkiler. Haftasonu ve hafta içi günlük kiralık evlerin fiyatları farklılık gösterir. Hafta sonları 150₺‘dan daha ucuz günlük kiralık ev bulmak şans olur. Günlük kiralık ev Sakarya şehirde en güzel daireleri en uygun fiyata sunar. Daha önce günlük ev kiralamışsanız bu daireleri farklarını görmüşsünüzdür.

  Günlük kiralık evler Sakarya’da

  Serdivan günlük kiralık evler Sakarya ilinin en popüler ilçesinden biri. Bu popülerliği Sakarya üniversitesine borçlu. Bir çok öğrenci ve akademisyenlerin bulunduğu bu ilçe son zamanlarda daha da kalabalıklaşmış ve aktivitelerin merkezi haline gelmiştir. Mavi durak bu konmalardan biri. Mavi durakta kafe ve restoranların sayısı oldukça yüksek ve insanlar kafelerde zaman geçirmekten belli ki çok memnun. Serdivanın diğer popüler noktalarından bir de Serdivan AVM. Alışveriş merkezi hala popüler ve insanların uğrak yeri. Bowling, kafe ve mağazalar yerel halka ve ziyaretçilerine yıllardan beri hizmet vermekte. Günlük kiralık ev Sakarya hem mavi durağa hem de Serdivan Avm’ye yakın. Bu da konaklamanızın diğer bir ulaşım avantajı.

  Sakarya günlük kiralık daire

  Sakarya günlük kiralık dairelerimiz Adapazarı, Serdivan ve Sapanca olmak üzere üç büyük ilçede misafirlerine kapı açar. Günlük kiralık daireler 1+1, 2+1 ve stüdyo daire ile şehrin en canlı noktalarında.

  Sakarya günlük kiralık ev ulaşım noktasında size en büyük kolaylığı yaparak, şehir merkezlerinde, kafe ve restoranlara yakın bununyanında ilçe otogarlarına da adımlar uzaklıkta. Adapazarı çark caddesinde kiralayabileceğiniz günlük kiralık evlerimiz Kafeler sokağına yakın olmasından dolayı aktivasyon ve etkinliklere adımlar kadar yakınsınız. Sakarya Kent Park ve Agora Avm de yine çok yakın. Dilerseniz gezi, dilerseniz alışveriş hepsi size çöm yakın.

  Sakarya’da konaklamanız için kiralanan günlük evlerin bir diğer özelliği de geniş yaşama alanları ve bununla beraber gelen dayalı döşeli mekanlar. 2+1 günlük evleri daha çok aile ve gruplar veya çalışanlar için idealdir. Mutfağıyla dilediğiniz yemeği pişirip mutfak araç gereçleri ile sevdiklerinize güzel yemek sunabilirsiniz.

  Sakarya günlük kiralık daire fiyatları için bilgi ve daha çok detay isterseniz veya konum hakkında öğrenmek istediğiniz şeyleri bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

  Ara!