Sakarya’da eşyalı günlük kiralık evler.

ApartSakarya, en moden eşyalarla döşenmiş evleri şehrin en çok talep gören semtlerinde günlük kiralarız. Bu güne kadar, binlerce misafirimize eşsiz konaklama deneyimleri sunduk. Bizi neden seçtiklerine daire sebepler;

Sakarya'da günlük kiralık evler en popüler semtlerde.

Yeni tasarlanmış eşyalı günlük kiralık evler. Bu evler Şehrin en popüler semtlerinde

Yuvanızı hissettiren doğru eşyalı günlük evler

Yuvanızı hissettiren doğru eşyalarla donatılmış özel ve esnek günlük evler

Diğer günlük ev kiralayanlara göre %30-40'a kadar daha uygun fiyatlar

En uygun fiyatlarla diğer günlük evlere göre %30-40 daha ekonomik

Sakarya günlük evlerde profesyonel temizlik ve bakım hizmetleri

Profesyonel misafir desteği ile temizlik ve bakım hizmetleri

Günlük ev kiralarken esnek saatler ve konumlar

Günlük ev kiralamada saatler ve konumlarda benzersiz esneklik

Sakaryada Kiralık Stüdyo Apartlar

Stüdyo apartlar

Stüdyo apartlar küçük, oturma odası, yatak odası ve mutfağın birleşimi ile tasarlanan tek odalı aparttır. Kısa konaklamalar ve çiftler için ideal. Günlük kiralaması ₺80-100 arasındadır.

Sakarya 1+1 Günlük Kiralık Ev

Sakarya 1+1 günlük evler

Eğer tek başınıza veya partnerinizle seyahat ediyorsanız ve daha geniş bir alan arıyorsanız, 1+1 günlük kiralik ev sizin için mükkemel bir seçim. Eşyalarla döşenmiş güzel noktalarda günlük evler sizi bekliyor. Ortalama fiyatları ₺100-130 arasındadır.

Sakarya 2+1 Günlük Kiralık Ev

Sakarya 2 oda bir salon günlük kiralık evler

Tamamen eşyalarla donatılmış ve iki yatak odalı günlük kiralık evler Sakarya’da her tarafta var. Bu tür evler aile, arkadaşlar ve çalışanlar, evi paylaşmak isteyenler arasında çok poppüler. Fiyatları ₺150-200 arasındadır.

Sakaryada Konaklamada Popüler Semtler

Adapazarı Günlük Kiralık Evler

Sakarya merkezde günlük kiralık evler

Adapazarı çok hareketli, şehrin merkezi Sakarya’da. Çevresinde alışveriş merkezleri ve etkilinlik alanlarıyla beraber devlet dairelerinin olduğu noktada. Sakarya Belediyesi, Ali Fuat Paşa vergi dairesi, Hilmi Kayın iş merkezi Doğum evi hastanesi ve Kent Meydanı ve Kent Park buradadır. Yüzlerce kafe ve restoranın bulunduğu Adapazarı merkezde etkilinkler için alternatifleriniz çok. ApartSakarya günlük kiralık evler Adapazarında ve fiyatları ₺100-150 arasındadır. Stüdyo apartlar ve Günlük kiralık evler için fiyatlar bu orandadır.

Çark Caddesinde Günlük Kiralık Evler

Çark caddesi günlük kiralık evler

Çark caddesi şehrin en canlı caddesi. Adapazarı Sakaryanın damarı olan çark caddesini dolaşmayan yoktur. Her ziyaretçinin uğrak yeri olan bu caddede yüzlerce alışveriş mağazası vardır. İnsanların tüm ihtiyaçlarını karşılayabildikleri bu noktada yürüyüş yolu olan çark caddesine her zaman doludur. Kafe ve restoranların en yoğun olduğu konumdur. Şehir çark caddesi etrafına doğru yürür. Orta garaj ve ilçe otogarı hemen yanında. Kent Park yine buraya çok yakındır. Genç ve yetişkinler arasında çok popülerdir. Günlük kiralık apart fiyatları ApartSakarya‘da ₺100-150 arasında günlük kiralık ev fiyatları da ₺150-200 arasındadır.

Serdivan Günlük Kiralık Ev

Serdivan Sakaryanın şimdiki en dinamik noktası. Sakarya Üniversitesi ile beraber gelişen Sakaryanın en kalabalık ilçesidir. Üniversite öğrencilerinin yoğun olarak bulunduğu bu ilçede kampüs çevresinde etkinlik ve mekanların sayısı oldukça fazladır. Alışveriş merkezleri ve Serdivan AVM bu semtte. Altınova ve çevresinden Serdivan merkez, mavi durak çevresinde kadar yüzlerce kafe ve restoran bulunur. Serdivan tepesinde paraşüt etkinlikleri bilinenlerden. Bunun yanında kampüs yakınlarında olan restoranların mazarası eşliğinde geçireceğiniz zamanı unutamazsınız. ApartSakarya’nın günlük kiralık evleri ₺100-150 arasındadır.

Mavi Durak günlük kiralık ev

Mavi durak günlük kiralık evler

Serdivan’ın popüler, kafe ve restoranlarla dolup taşan en canlı semti. Küçük butik kafelerden büyük ve lüks restoranlara dolup taşar. Öğrencilerin uğrak yeri olan Mavi durak alışveriş mağazalarına ve etkinliklere adımlar kadar yakın. Serdivan tepelerinde eşsiz mazaraları olan mekanlar hergün yüzlerce ziyaretçiye unutulmaz anlar yaşatırlar. Kampüse yakın olmasından dolayı etkinlikler ve akademik faliyetlerin merkezidir. ApartSakarya’nın mavi durakta günlük kiralık evlerinin fiyatları ₺100-150 arasındadır.

Sakarya’da Günlük Ev Kiralamak

Sakarya hızlı gelişmesiyle popüler olan ve fabrikaların kurulması, çevreden gelen yüzlerce çalışanları ile popülerleşmiştir. Doğal güzelliği ve farklı kültürlerin bir arada yaşadığı şehir şimdi Sakarya Üniversitesi ile daha da popüler olmuştur. Sapanca, Kırkpınar, Karasu, Cebeci ve Kefken ile yaz ve bahar aylarında doğası ve sahillerine oldukça çok ziyaretçi çekmektedir. TUİK istatistiklerine göre Türkiyede en yaşabilir şehirleri arasında ilk 20’dedir.

Sakarya’da yaşamak değişik bir deneyim olur. Sakarya’da konaklamak için günlük kiralık evler apartlar arasından konumuna, büyüklüğüne göre birbirinden farklı seçenekleriniz var. Günlük ev kiralamak stresli bir işlem olabilir. Bu sürecin rahat olması için mekanlar kiralıyoruz.

Ara!