ApartSakarya, eşyalarla döşenmiş en çok tercih edilen Serdivan mahallerinde en güzel günlük kiralık evleri kısa süreli, haftalık, aylık ve yıllık kiralar. Bu güne kadar binlerce misafirimize yuva açtık. Bize tercih etmelerinin sebeplerinden bazıları;

Serdivan günlük kiralık evler güvenli

Eşyalı günlük kiralık evler hazır ve manzaralı

Serdivan tepelerinde manzaralı ve anahtar teslim eşyalarla döşenmiş evlerde kalırsınız

Serdivan günlük kiralık evler rahat

Eviniz kadar ve daha konforlu

Konakladığınız günlük evlerde evinizin rahatlığını yaşarsınız

Serdivan günlük kiralık ev fiyatları

En uygun fiyatlar

Serdivan’da kalitesine göre diğer günlük evlere göre %30-40 daha ekonomik fiyatlar

Serdivan günlük kiralık ev hizmetleri

Profesyonel hizmet

Temizlik, bakım ve misafir desteği profesyonelce yapılır omotenashi baz alırız

Serdivan günlük evlerde esnek fiyatlar

Esnek fiyat ve konumlar

Günlük ev fiyatları, saatleri ve konumlarında benzersiz esneklikler

Serdivanda eşyalı günlük kiralık evler

Serdivan Kiralık Stüdyo Apartlar

Serdivan stüdyo apartlar ve fiyatları.

Tam donanımlı eşyalı stüdyo apartlar Serdivan’da. Stüdyo apartlar, mutfağı ve tek yatak odası ve lavabosu bir aradadır. Bunlar seyahat edenler ve eşyası fazla olmayanlar için en iyi seçenektir. Bu dopdolu studyo apart fiyatları Serdivanda günlük ₺80-130 arasındadır.

Serdivan 1+1 eşyalı günlük kiralık evler

Serdivan günlük kiralık 1+1 eşyalı evler ve fiyatları

Eşyalı kiralık 1+1 günlük kiralık evler daha geniş alan ve birden fazla oda isteyen seyahat severler için en doğru mekanlar. Eğer sevdiklerinizle seyahat ediyorsanız bu sizin için güzel bir ev. Eşyalarla döşenmiş bu evler Serdivanda çokça bulunur. 1+1 günlük kiralık ev fiyatları ₺100-130 arasındadır.

Serdivanda 2+1 günlük kiralık eşyalı evler

Serdivanda 2+1 günlük krialık eşyalı evler.

Bir çok 2 oda bir salon günlük kiralık eşyalı evler Serdivan’da oturuma hazır. Aile ve iş arkadaşları ve çalışanlar arasına en popüler günlük evler. Serdivan 2+1 günlük kiralık ev fiyatları ₺150-200 arasındadır.

Serdivan, Sakarya’da nerede konaklamalı

Mavi Durakta Günlük Kiralık Evler

Mavi Durak günlük kiralık evler

Mavi Durak, Serdivan’ın bilinen en popüler konumu. Serdivan tepelerinde kurulmuş, Sapanca gölü manzaralı, Sakarya Üniversitesi kampüsünün hemen altındadır. Kampüsten gelen öğrencilerin zaman geçirdikleri eğlenceli bir nokta olması yanında alışveriş mağazalarının bulunduğu bir semt. Kafe ve restoranların etrafını sardığı ve küçüklü ve büyüklü birbirinden farklı çeşitlerini burda bulabilirsiniz. Konak hastanesi ve diş hastanesi yine buradadır. Tunatanın yanında. Toplu taşıma araçlerının sürekli bulunabildiği gece yarılarına kadar açık birçok yer bulabilirsiniz. Mavi Durakta günlük kiralık evlerin fiyatları ₺100-200 arasındadır.

Kampüs Günlük Kiralık Evler

Mavi Durak günlük kiralık evler

Üniversite kampüsü yanında, Serdivan tepelerinde, Sapanca Gölü manzaralı öğrencilerin yaşam alanlarına yakındır. Kampüs günlük kiralık evler Sakarya’da en ekonomik fiyatları bulabileceğiniz konum. Teknokent, diğer kampüslerin ve kafelerin bulunduğu bir bölge. Serdivan kampüs tepelerinde, mavi durağa yakın eğlence mekanların bir arada olduğu yer. Kampüs günlük kiralık evlerin fiyatları ₺80-100 arasında.

Serdivan’da Günlük Ev Kiralamak

Serdivan, Sakarya Üniverstitesi kampüsü ile büyüp gelişen ve Belediye çalışmaları ile park ve yaşam alanlarının iyleştirilip, arttırılmasıyla daha da popülerlerşti. Şimdi, Sakaryanın en canlı, dinamik ve genç ilçesi olan Serdivan en çok talep gören konumdur. Doğa güzelliği ile tatilin merkezi olan Sapanca Gölü ve Sakarya merkezin tam ortasında olması Serdivanın diğer önemli kılan özelliklerden biri.

Serdivan’da konaklamak için doğru günlük kiralık evi bulmayı kolaylaştırıyoruz. Günlük evin fiyatları, konumu ve kalitesi ile Sakarya Serdivanda en iyisini sunuyoruz.

Ara!